News

Oppashulp Ook tijdens deze moeilijke periode blijven onze oppassers voor jou klaarstaan. Onze vrijwilligers komen, op jouw vraag, bij jou langs om een praatje te slaan, een luisterend oor of gezelschap te bieden. Om alles veilig te laten...
Een gezonde geest in een gezond lichaam. Wie zijn gewicht in de gaten wil houden, kan in de maand mei genieten van een promo-actie op de Veroval weegschaal in onze Medishop. Deze weegschaal berekent en analyseert o.a. je gewicht, BMI, percentage...
Vandaag is het Internationale Dag van de Verpleegkunde. Actueler dan ooit aangezien we elke avond om 20 uur voor onze deur staan en applaudiseren voor al het harde werk dat deze mensen leveren.  Het beroep verpleegkundige je moet ervoor in de...
De Covid-19-epidemie deed vragen rijzen over arbeidsongeschiktheid, het afleveren van attesten voor arbeidsongeschiktheid, etc. Wij reageren op jouw vragen!ik kan niet komen werken omdat ik preventief in quarentaine geplaatst ben en heb geen medisch...
Met de coronacrisis zijn een aantal extra maatregelen getroffen om de gezondheid van onze werknemers en onze leden maximaal te beschermen. Paniek is nergens voor nodig, maar voorzichtigheid is wel geboden.Onze mutualistische dienstverlening: Je...
Worden mijn dokterskosten nog terugbetaald? Ja, je dokterskosten worden nog terugbetaald. Hiervoor hoeven onze kantoren niet open te zijn. Deponeer je attesten in onze postbussen of bestel enveloppen via e-Mut en stuur je attesten volledig...