Rode Kerstfeesten 2019

Printvriendelijke versiePDF-versie
DatumTijdstipPlaats
6 december 201919:30Tollembeek - zaal Willem Tell, Hernestraat 5
7 december 201912:45Steenokkerzeel - GC De Corren, Van Fraechenlaan 24
 14:00Anderlecht - zaal Omnisport, Theo Verbeecklaan 10
 14:30Drogenbos - feestzaal Caliche Zap, Grote Baan 234
 17:30Herne - zaal Het Schoentje, Stationsstraat 5
8 december 201913:00Tienen - zaal De Manège, Minderbroedersstraat
 13:30Aarschot - zaal Vinea, Poortveldenplein 7c
 13:30Asse - Zaal 'Den Horinck', Noorderlaan 20
 13:30Tielt-Winge - Zaal 't Jongensschool, Blerebergstraat 4
 14:00Strombeek-Bever - Cultureel Centrum, Gemeenteplein
 14:00Sint-Pieters-Woluwe - gemeentezaal 'Joli Bois', Stoeterijlaan 100
 14:15Sint-Genesius-Rode - De Boesdaelhoeve, Hoevestraat 67
 14:30Ukkel - Cultureel centrum, Rodestraat 47
 15:00Merchtem - zaal 't Vijverdal, Kerkstraat 12
11 december 201914:00Diegem - Polyvalente zaal Bosveld site, Heirbaan 9 - Machelen
14 december 201912:30Dilbeek - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 12:30Ganshoren - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 12:30Jette - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 12:30Sint-Joost-Ten-Noode - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 13:00Rotselaar - Sportoase 'De Toren' , Torenstraat 115
 13:30Holsbeek - Sint Mauruszaal, Sint Maurusstraat 2
 13:30Sint-Pieters-Leeuw - Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198
 13:30Liedekerke - Gemeenschapscentrum De Warande, Opperstraat 31
 13:30Ternat - CC De Ploter, Kerkstraat 4 - Sint-Katherina-Lombeek
 13:45Vilvoorde - stedelijke sporthal, Slachthuisstraat
 14:00Brussel - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 14:00Evere - - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 14:00Haren - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 14:15Overijse - De Bosuil, Witherendreef 1 - Jezus-Eik
 14:30Oudergem - Zaal 'Lambin', Lambinlaan 1
 15:30Sint-Agatha-Berchem - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 15:30Vorst - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 15:30Wemmel - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 17:00Schaarbeek - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
15 december 201910:30Haacht - zaal Onder de Toren, Markt 4
 11:00Sint-Jans-Molenbeek - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 12u30Laken - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 13:30Leuven - auditorium Minnepoort, Dirk Boutslaan 62
 13:45Ruisbroek - Ons Huis, Fabriekstraat 9
 14:00Watermaal-Bosvoorde - zaal 'Le Logis', Drielindenstraat
 14:00Elsene - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 14:00Etterbeek - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 14:00Koekelberg - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 15:00Bertem - Zaal De Vleugt - Tervuursesteenweg 178
 15:30Neder-Over-Heembeek - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 15:30Sint-Gillis - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 15:30Sint-Lambrechts-Woluwe - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 17:00Sint-Jans-Molenbeek - Auditorium 2000, Brussels Expo - Heizel
 18 december 201914:30Herent - zaal Floreal, Mechelsesteenweg 358
 14:30Zaventem - Cultureel Centrum 'De Factorij', W. Lambertstraat 10
21 december 201914:45Oud-Heverlee - Brabants Radiomuseum,
Herpendaalstraat 13 - Haasrode
22 december 201913:30Diest - Hallezaal, Scholenstraat 1
 13:30Tremelo - zaal 'De Toekomst', Pastorijstraat 28 - Baal
 13:30Zoutleeuw - Sport en Cultuurcentrum 'Passant' Sint-Truidensesteenweg
 14:30Elewijt - Feestzaal In den Prins, Victor Servranckxstraat 5
 14:45Landen - Zaal 'De Roos', Stationsstraat 70
5 januari 202013:30Halle - Cultureel centrum Het Vondel, Possozplein
 14:15Bierbeek - Buurthuis, Pastorijstraat - Korbeek-Lo