Wij laten jou niet alleen, open je deur voor ons!

Printvriendelijke versiePDF-versie
14/05/2020

Oppashulp

 Ook tijdens deze moeilijke periode blijven onze oppassers voor jou klaarstaan. Onze vrijwilligers komen, op jouw vraag, bij jou langs om een praatje te slaan, een luisterend oor of gezelschap te bieden. Om alles veilig te laten verlopen hebben onze vrijwilligers een mondmasker aan, hebben ze handschoenen ter beschikking en houden ze voldoende afstand.

 

Onze oppassers kunnen ook een aanvulling zijn op je bestaande professionele hulp of kunnen je mantelzorger ontlasten. Deze mensen staan namelijk dag en nacht voor jou klaar!

 

Wil je hier graag beroep op doen? Contacteer ons via het nummer 078 15 60 30 of via thuiszorgcentrum@fsmb.be

 

Vrijwilligers gezocht!

 In deze moeilijke tijden moeten we elkaar ondersteunen. Heb je zin in een nieuwe uitdaging? Wil je iets betekenen voor anderen en een handje helpen? Dan is oppas of mindermobielenvervoer misschien iets voor jou!

 

Meer informatie kan je vinden op www.fsmb.be/vrijwilligers !

 

Contacteer ons via het nummer 078 15 60 30 of via thuiszorgcentrum@fsmb.be